O nás

Naše truhlárna

Věříme, že pro řemeslné tesaře a truhláře  je stále místo, kde mohou pokračovat v dědictví předchozích mentorů. Naším cílem je nepřetržitě vytvářet nejlepší řemeslné výrobky pro zákazníky, kteří ocení dřevo jako  dar přírody, který zakomponují do svých domovů.

Chceme našim zákazníkům vystavit svět nejlepších truhlářství. Věříme, že každý tesař má svůj vlastní příběh a že si zaslouží vyprávění. Chceme, aby lidé mohli ocenit tvrdou práci a odkaz, který tito tesaři vytvořili. Naším snem je být schopen pokračovat v těchto odkazech a vytvářet nové generace tesařů  v tomto současném věku a pro budoucí generace.

Náš příběh

…najednou jsme věděli, že nechceme, aby skončilo něco, co kdysi začalo…

Truhlářství začalo jako firma pro renovaci a opravy nábytku v jedné osobě v roce 1991. Dnes jsme hrdí na to, že můžeme k navrhování, stavbě a prodeji našich produktů zaměstnávat tým vysoce kvalifikovaných lidí, kteří pracují se silným smyslem pro společné hodnoty. K výrobě mistrovských kusů v různých moderních a tradičních designech používáme staré i moderní truhlářské techniky. Ujišťujeme se, abychom neustále zlepšovali, inovovali a vytvářeli  nábytek a jiné truhlářské – tesařské výrobky, které jsou stejně funkční a odolné, jako  jsou krásné.

Řemeslo v tom nejlepším slova smyslu

V tesařském a truhlářském odkazu se s řemeslníky zachází s velkým respektem a úctou. Dovednosti a znalosti, které získali po mnohá léta, jsou skutečně nenahraditelné. Každý truhlář je vybaven odbornými znalostmi, které zajistí, že Váš nábytek, podlaha a další produkty budou vypadat jako umělecké dílo jen pro Váš domov, se skutečným příběhem řemeslných hodnot.

Rádi pracujeme s klienty na konkrétních designových nápadech a také jejich jménem s designéry.

Spolupracujeme s rezidenčními a komerčními klienty kdekoliv i na netradičních místech. Milujeme a přijímáme výzvy.

Můžeme pracovat s recyklovaným dřevem a kovy pro rustikální vzhled, nebo s novým dřevem a povrchovými úpravami pro lesklý, klasický moderní městský styl. Umíme zpracovat i moderní materiály.

Napište nám

Oslovte nás přímo, abyste viděli, jaké materiály máme na skladě pro vaši příští volbu, nebo se podíváme, jestli můžeme pracovat s tím, jaké zdroje máte Vy.

Kontaktujte nás a společně naplánujeme setkání, zjistíme Vaše představy, potřeby a očekávání a společně najdeme řešení v oblasti materiálů a vhodných technologií tak, abychom splnili i zdánlivě nemožné.

Kontakt ZDE.

Efektivita

Velký důraz klademe na efektivní zpracování materiálů bez zbytečných ztrát.

Ekologie

Recyklované dřevo? Žádný problém. Ekologický přístup je pro nás velmi důležitý.

Preciznost

Kvalita výsledného produktu je naše známka. Dbáme na precizní zpracování tak, aby Vám naše produkty sloužili mnoho let.